بلاگ

انواع لوازم آرایشی

لوازم آرایشی از پر استفاده ترین محصولات جهان به شمار می روند، روزانه میلیون ها نفر از لوازم آرایشی استفاده می کنند، از این رو رقابت بسیاری در بین شرکت های تولید کننده لوازم آرایشی در گرفته است. همچنین انتخاب لوازم بهداشتی که سلامت ما را به خطر نیندازد بسیار حائز اهمیت است.

لوازم آرایشی، وسایلی هستند که به منظور ایجاد زیبایی و جذابیت بیشتر استفاده و تولید میشوند و این روزها  خرید و استفاده از این وسایل زیبایی رواج زیادی در بین بانوان پیدا کرده است.

انواع لوازم آرایشی

لوازم آرایشی، انواع مختلفی دارند و شامل رژ لب، سایه، خط چشم، ریمل، پنکک، کانسیلر…هستند که هر کدام از این وسایل کاربردهای مختلفی برای جاهای مختلف صورت دارند.

لوازم آرایشی، در دو نوع از نظر شیمیایی و گیاهی تولید و به فروش می‌رسند .

لوازم آرایشی

نوع شیمیایی این محصولات حاوی ترکیبات سمی مانند سرب و آفلاتوکسین ها در ترکیبات خود هستند و باعث بروز بیماریهای پوستی و سرطان می‌شوند.

لوازم آرایشی گیاهی یا ارگانیک نوع دیگری از لوازم آرایشی هایی هستند که به تازگی تولید و به فروش می‌رسند و به دلیل کیفیت بیشتر و مواد طبیعی به کار رفته در آن قیمت بیشتری نسبت به مواد آرایشی شیمیایی دارند.

در این مقاله با معرفی انواع لوازم آرایشی، به شما این محصولات معرفی کرده ایم و امیدواریم محصول خوبی را برای پوست  و زیبایی خود خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.